Buzas_Krisztina

A EUGLOHRIA TALKS videóriportsorozatban Dr. Buzás Krisztina, az SZTE SZAOK Immunológiai Tanszék vezetőjének bemutatkozása

2024. április 08.

Dr. Buzás Krisztina kutatása a daganatok sokféleségének és a szervezeten belüli daganatsejtek közötti intercelluláris kommunikációnak tanulmányozását tűzte ki célul. Ez a kutatás kifejezetten a plazmából izolált extracelluláris vezikulák Raman-spektroszkópiai analízisére összpontosít tumordiagnosztikai céllal.

The research of Dr. Krisztina Buzás, head of the Department of Immunology at the Albert Szent-Györgyi Medical School, aimed to study the diversity of tumors and the intercellular communication between tumor cells within the body. This research focuses specifically on the Raman spectroscopic analysis of extracellular vesicles isolated from plasma for tumor diagnostics.

Buzas_Krisztina

A video angol nyelven az SZTE YouTube csatornáján ide kattintva tekinthető meg >>>