2018. május 11.

Az SZTE ÁOK V. évfolyamos hallgatói május 10-én Szerenádra indultak a Jancsó kollégium elől. A gyülekezés képei Facebook oldalunkon megtekinthetők!

2018. május 07.

2018. május 4-én, pénteken egész napos látogatást tett Szegeden Vytenis Andriukaitis, az Európai Unió egészségügyért és élelmiszerbiztonságért felelős biztosa. Látogatásának elsődleges célja az volt, hogy tájékozódjon a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központjában (SZTE KK) az úgy nevezett "ritka betegségekben" szenvedők ellátásáról (lásd keretes írásunkat) valamint, hogy milyen távlatai vannak az ún. európai referencia hálózat bővítésének.

2018. május 02.

A Magyar Diabetes Társaság 2018. április 19-22. között Szegeden tartotta XXVI. kongresszusát az I. Belgyógyászati Klinika diabetológus munkatársainak szervezésében. A Klinika vezető diabetológusai évtizedes munkásságuk elismeréseként a Társaság legmagasabb kitüntetéseiben részesültek. Gratulálunk!

2018. április 25.

2018. május 4-én "Citizen Dialogue"-ot tart a szegedi polgárok számára Vytenis Andiukaitis EU biztos az európai egészségügyi politikáról, az európai referenciahálózatról és az európai integráció jövőjéről.

2018. április 18.
2018. április 17.

2018. április 14-én a Szeged Városi Sportcsarnokban rendezték meg a 7. Nemzetközi Kulturális Estet az SZTE-n.

2018. március 26.
2018. március 20.

A Szegedi Tudományegyetem szerzői ingyenesen publikálhatnak nyílt hozzáférésű cikkeket a Taylor & Francis kiadó folyóirataiban. Az előfizetői megállapodásnak köszönhetően az orvos és egészségügyi területen kutatók mellett a bölcsészet- és társadalomtudománnyal foglalkozó SZTE-s szakemberek nemzetközi láthatósága is növekedhet.

Gratulálunk!

Gratulálunk!

2018. március 14.
2018. március 13.

Hantosi Dóra IV. éves medikánk nyerte a XXIII. Korányi Frigyes Tudományos Fórum első díját március 9-én! Gratulálunk és büszkék vagyunk rá!

2017. október 10.

Ott tanulhatsz, ahol a C-vitamint felfedezték…

2017. július 25.

Csatlakozz az ÁOK Facebook oldalához, ha naprakészen szeretnél informálódni a szotés dolgokról!

Paint

IMG_0561_2