2017. április 28.

A Jancsó Miklós Emlékünnepség keretében Prof. Dr. Bari Ferenc dékán nyújtotta át a Kar nevében a Jancsó Miklós Emlékérmet és Jutalomdíjat Dr. Janka Zoltán professzornak, az orvostudomány doktorának, az SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanárának. A kitüntetett professzor a”A biológia és farmakopszichiátria tudományos üzenete” címmel tartott előadást.

2017. április 24.

Kiváló eredmények az OTDK orvosi szekciójában. Gratulálunk!

2017. április 24.

Az epilepsziás rohamok elektromos kezelési elveinek feltárásáért Berényi Antal idegtudós, a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) csoportvezető kutatója kapta az idei Szent-Györgyi Talentum Díjat.

2017. április 21.

A számonkérés a fő témája a 21. Graz Konferenciának, amelyet most rendeznek meg először Magyarországon.

2017. április 21.

"Sziasztok! Szeretném megköszönni, hogy részt vehettem a táborban. Nagyon jól éreztem magam, a kémia labor nagyon jó ötlet volt, az esti programok miatt pedig külön megérte... Mostmár tényleg remélem, hogy szeptembertől SZOTE-s lehetek!" (egy EEB tábor résztvevő véleménye)

2017. április 06.

A XXIV. Marosvásárhelyi TDK Konferencián (2017. március 29. - április 1.) tíz hallgató (Árpádffy-Lovas Tamás, Faragó Helga, Hantosi Dóra, Óvári Tímea, Pejin Andrea, Szentirmai Márton, Tóth Lilla Mária, Tóth Noémi, Vas Márton Árpád, Vincze Anna) és két oktató (Dr. Molnár Zsolt, Dr. Rakonczay Zoltán) képviselte Karunkat az NTP-HHTDK-16-0022 pályázat támogatásával.

2017. április 04.

Április az orvosképzés jegyében telik a Klebelsberg Könyvtárban.

2017. március 29.

Sófi József, a fiatal tehetségeket támogató alapítvány alapítója szerint az idei évben kifejezetten nehéz dolga volt a bírálóknak, ugyanis számos kiváló hallgató pályázta meg a Sófi-ösztöndíjat.

2017. március 27.

4 támogatott ÁOK-s kutatócsoport kezdheti meg ötéves működését 2017. július 1-től.

kiemelt

OTDK

Kiváló eredmények az OTDK orvosi szekciójában. Gratulálunk!