2017. július 24.

Szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önt, a Szegedi Tudományegyetem egyik legfiatalabb hallgatóját, aki Karunkon kezdi meg felsőfokú tanulmányait.

Kedves Elsőéves Hallgatók!

Engedjék meg, hogy felvételükhöz gratuláljak magam és a Tanulmányi Osztályon dolgozó kollégáim nevében, és hogy ezúton röviden bemutatkozzunk.

2017. július 25.

A Szegedi Tudományegyetem 2017/2018. tanév tanévnyitó ünnepsége 2017. szeptember 2-án, szombaton 10 órakor kerül megrendezésre a József Attila Tanulmányi és Információs Központban (Szeged, Ady tér 10.).

2016. július 25.

Az SZTE ÁOK két kollégiuma az id. Jancsó Miklós Kollégium és az Apáthy István Kollégium.

2017. július 25.

Csatlakozz az ÁOK Facebook oldalához, ha naprakészen szeretnél informálódni a szotés dolgokról!

golyak

TO