2019. január 09.

Magyarországon elsőként adták át az orvosképzés támogatására

2019. január 08.

Professzor Dr. Lázár György dékán beszédben köszöntötte az ünnepség résztvevőit.

2019. január 07.

A Szegedi Tudományegyetemen jelenleg működő Közalkalmazotti Tanács mandátuma 2019. év február végén lejár. A választás megszervezésére és lebonyolítására a jelenlegi Közalkalmazotti Tanács 2018.12.10. napján Választási Bizottság (VáB) felállításáról döntött, egyúttal felkérte Dr. Gyenes Kálmánt a VáB elnöki feladatainak ellátására.

2019. január 03.
2018. december 19.

2018. december 18-án átadták az Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíjában részesülő fiataljaink számára a támogatást elismerő oklevelet. Gratulálunk!

2018. december 11.

Dr. Kemény Lajos, az SZTE Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika tanszékvezető egyetemi tanára 2018. november 30-án az International League of Dermatological Societies "ILDS Certificate of Appreciation for International Leadership" díjat vehette át.

2018. december 07.

Karunkról Dr. Hortobágyi Tibor, az SZTE Patológiai Intézet tanszékvezető egyetemi docense és Dr. Sepp Róbert az SZTE II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ egyetemi docense vált az MTA új doktorává. Gratulálunk!

2018. december 03.

Iskolaépítőként, tudományszervezőként is kimagasló Szent-Györgyi Albert munkássága. Az általa vezetett szegedi egyetemi tanszékek egyik utódja az SZTE Általános Orvostudományi Kar Biokémiai Intézete. Az intézetvezető Prof. Dr. Dux László folytatója Szent-Györgyi témái közül az izomkutatásnak, aktív részese a hagyományápolásnak. A professzort a mester és tanítványok hálózatáról is kérdeztük.

2018. december 03.

Telt ház volt az SZTE Egyetemi Nyílt Napján az Általános Orvostudományi Kar vezetői által tartott tájékoztatón

2018. november 30.

A Szent-Györgyi Napok központi ünnepségén adták át az Általános Orvostudományi Kar és a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elismeréseit

2018. november 28.
2018. november 12.

A felvételivel kapcsolatosan személyesen is kérdezhettek medikusainktól az SZTE road-show állomásain vagy nézzetek körül Felvételizőknek szóló menüpontunkban

2016. október 20.
2017. július 25.

Csatlakozz az ÁOK Facebook oldalához, ha naprakészen szeretnél informálódni a szotés dolgokról!

Mentoauto_atadas

Magyarországon elsőként adták át az orvosképzés támogatására