2017. június 21.
2017. június 12.

Az American Thoracic Society 2017. évi májusi kongresszusán a "Robert Crapo Memorial Lifetime Achievement Award in Pulmonary Diagnostics" kitüntetésben részesítette Prof. Dr. Hantos Zoltán professzor emeritust. Gratulálunk!

2017. május 31.

Az aulában elhelyezett emléktáblánál tartott ünnepségen Prof. Dr. Lázár György, a sebészeti klinika vezetője elődje iskolateremtő munkásságát méltatta, és hogy mindig a maximális tudás megszerzésére és átadására törekedett – írja a delmagyar.hu.

2017. május 26.

2017. május 19-én került megrendezésre a Miskolci Akadémiai Bizottság és a Miskolci Megyei Kórház szervezésében a Kardos Géza emlékülés.

2017. május 26.

A Szerb Élettani Társaság (Serbian Physiological Society) aranyérmével tüntették ki Dr. Boros Mihály professzort. Gratulálunk!

2017. május 25.

A Joint Program for European Medical Studies (JPEMS) program 2017/2018. évi első szemeszterében Angers-ban az SZTE ÁOK-t képviselő hallgatóink:

Apró Kristóf, Bálint Armand Rafael, Bősze Zsófia, Soós Bálint.

Eredményes részvételt kívánunk!

2017. május 19.
2017. április 21.

"Sziasztok! Szeretném megköszönni, hogy részt vehettem a táborban. Nagyon jól éreztem magam, a kémia labor nagyon jó ötlet volt, az esti programok miatt pedig külön megérte... Mostmár tényleg remélem, hogy szeptembertől SZOTE-s lehetek!" (egy EEB tábor résztvevő véleménye)

2017. március 27.

4 támogatott ÁOK-s kutatócsoport kezdheti meg ötéves működését 2017. július 1-től.

ATS2017