2017. október 12.

Életének 72. évében, türelemmel viselt hosszú betegség után 2017. október 12-elhunyt Dr. Thurzó László emeritus professzor, az Onkoterápiás Klinika korábbi tanszékvezetője, a Szegedi Tudományegyetem Egészségügyi Szakszervezet titkára, az Általános Orvostudományi Kar korábbi klinikai és gazdasági dékán­helyettese és centrumelnök-helyettes.

2017. október 12.

Gratulálunk!

2017. október 10.

Ott tanulhatsz, ahol a C-vitamint felfedezték…

2017. október 04.

Csongrád Város Önkormányzatának Képviselő-testülete a 2017. szeptember 28-i ülésén döntött kitüntető díjak odaítéléséről.

2017. október 02.

A Magyar Sebész Társaság Kísérletes Sebészeti Szekció Vezetősége tagjainak javaslattételei alapján a Szekció legnagyobb elismeréseként a Petri Gábor Emlékérem 2017. évi kitüntetettje Dr. Boros Mihály professzor. Gratulálunk!

2017. szeptember 27.

„Szavazzatok dr. Maráz Anikóra november 5-ig, hogy a szegedi klinika egyetemi adjunktusa Aranyanyu legyen!” E felhívás olvasható az SZTE Onkoterápiás Klinikán dolgozó doktornőt népszerűsítő fotó alatt.

2017. szeptember 26.

Szegeden a Huszár Mátyás rakparton 2017. szeptember 22-én Buresch Györgyi főszervező és Dr. Cserjés Andrea és irányításával, az SBO dolgozóinak szakmai felügyelete mellett 150 gyakorló babán 982-en tanulták meg az újraélesztés lépéseit. Ez új országos rekord!

2017. szeptember 25.

Karunkra is ellátogatott Szent-Györgyi Albert özvegye, Marcia Szent-Györgyi, akit Karunk dékánja, Prof. Dr. Bari Ferenc fogadott.

2017. szeptember 13.

Szepes Borbála VI.éves, Sófi és Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjas, OTDK I. helyezett medikusunk az HMAA (Hungarian American Medical Association) ösztöndíját is elnyerte, így közel 3 hónapot tölt el az Egyesült Államokban.

2017. szeptember 08.
2017. szeptember 05.
2017. július 25.

Csatlakozz az ÁOK Facebook oldalához, ha naprakészen szeretnél informálódni a szotés dolgokról!

Dr._Thurzo_Laszlo