2022. október

2022. október 26.

Az Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport a 2022/2023-es tanévben ismét indít angol orvosi szaknyelvi előkészítő tanfolyamot

2022. október 25.

Az energiaköltségek emelkedésére tekintettel és az ágazatirányítás elvárásaival összhangban szükségessé vált energiatakarékossági intézkedéseket bevezetni a Szegedi Tudományegyetemen

2022. október 20.

SZTE SZAOK Szent-Györgyi Albert kiegészítő PhD ösztöndíj 2022. november 01-től

2022. október 14.
2022-2026 között a Szegedi Tudományegyetem célja a gyakorlati képzéseket, a képzési innovációt, a képzésfejlesztést, az intelligens szakosodást, az ügyfélélmény növelését, a vállalkozási készségek fejlesztését, az agilis munkaerőpiaci illeszkedést, a nemzetköziesítést és a kiszolgáló infrastruktúra energiahatékonyságát segítő digitális fejlesztések megvalósítása. A fejlesztések támogatója a „Komplex Digitális Modellváltás -Intelligens fokozatváltás” projekt, melyre a Szegedi Tudományegyetem az RRF-2.1.2-21 - Gyakorlatorientált felsőfokú képzések infrastrukturális- és készségfejlesztése pályázati felhívás eredményeként nyert támogatást.
2022. október 04.

A Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság együttműködésben a Szegedi Orvostanhallgatók Egyesületével idén is pályázatot ír ki “Év Medikusa”- címmel. A 400.000 forintos pénzjutalommal járó díj célja elismerni a sikeres egyetemi tanulmányaik mellett kiemelkedő közéleti teljesítményt nyújtó orvostanhallgatókat, akik legtöbbet tesznek az emberekért, a közösségért. Leadási határidő: 2022. október 9.