Danis_Judit

Dr. Danis Judit az ELKH-SZTE Bőrgyógyászati Kutatócsoport és a HCEMM-USZ Bőrtudományi Csoport kutatási projektjét mutatja be

2024. április 08.

A kutatás fókuszában az RNS-ek kismolekulákkal történő megcélzása áll. Ebben a projektben az SZTE szorosan együttműködik a Paris Saclay Egyetemmel.

Dr. Judit Danis presents the research project of the ELKH-SZTE Dermatology Research Group and the HCEMM-USZ Dermatology Group, the focus of which is the targeting of RNAs with small molecules, a cooperation project supported by EUGLOHRIA between the University of Szeged and the University of Paris Saclay.

Danis_Judit

A video az SZTE YouTube csatornáján ide kattintva tekinthető meg >>>