keck-medicine

Akkreditált klinikai gyakorlat a Keck School of Medicine of University of Southern California-n, LA (USA) (Hi: március 31.)

2020. január 28.

A Keck School of Medicine of University of Southern California második alkalommal fogad 4 szegedi végzős orvostanhallgatót 2 hónapos szakmai gyakorlatra 2021 február-márciusában. A pályázat beadási határideje: 2020. március 31.

A program elérhető bármely magyar és angol nyelvű képzésben résztvevő hallgató számára, aki szeretné a hatodéves gyakorlatok egy részét egy amerikai kórházban eltölteni, melyet itthon is elfogadnak gyakorlatként.

Adatlapok:

Pályázati felhívás 2020/2021 (angol) >>>

Jelentkezési lap 2020/2021 (angol) >>>

Pontszámítási útmutató (magyar) >>>

Pontszámítási útmutató (angol) >>>

A pályázat beadási határideje: 2020. március 31.

További információ: Sasi-Pokriva Eszter, külügyi főelőadó, SZTE ÁOK Dékáni Hivatal,

E-mail: sasi-pokriva.eszter@med.u-szeged.hu