hallg

2016. június 28.

SZ.H.
Dr. Hunor Székessy

On request of the Faculty of Medicine Dr. Hunor Székessy, has been granted the „Discipuli Pro Universitate” Award by the University Senate for his hard work and committment to the University’s public and student life, furthermore his academic achievements.

S.D.
Dr. Schulcz Domonkos

A magyar nyelvű képzésben tanulmányait befejezett Dr. Schulcz Domonkos több éves hallgatói közéleti szervező munkájának és tanulmányi eredményének elismeréséül a Kar javaslatára „Discipuli Pro Universitate” Díjban részesült, amelyet az Egyetem Szenátusa szavazatával megerősített.

Több éves hallgatói közéleti szervező munkájának és tanulmányi eredményének elismeréséül a Kar javaslatára „Dékáni Dicséret”-ben részesült Tóth Lilla

illetve a tanulmányait befejezett Dr. Südy Roberta és Dr. Kassai Miklós.

Tóth Lilla
S.R
Dr. Südy Roberta
K.M.
Dr. Kassai Miklós

Hallgatók számára írt ki közös pályázatot az Astellas Pharma Kft. és az Általános Orvostudományi Kar, amelyben egy éve az alapkutatás területén tudományos diákköri munkát végző graduális, vagy az intézmény Doktori Iskoláiban alapkutatási témával foglalkozó PhD képzésben résztvevő hallgatók jelentkezhettek.

Az idei év díjazottjai: Dr. Fodor Gergely és Hawchar Fatime.

F.G.
Dr. Fodor Gergely