geniuslog
XI. Kárpátaljai Tudományos Diákköri Konferencia

2016. augusztus 22.

A „GENIUS” Jótékonysági Alapítvány a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskolával együttműködve, a Bethlen Gábor Alap és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő támogatásával meghirdeti a XI. KÁRPÁTALJAI TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIÁT (XI. KTDK).

A konferencia időpontja és helyszíne:

2017. május 19., II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola, Beregszász

A konferencia célja:

A KTDK konferenciasorozat eredeti célja, a kárpátaljai felsőoktatásban tanulók magyar nyelvű szakmai önképzésének és kapcsolatépítésének ösztönzése.

A XI. KTDK-t olyan, Kárpát-medencei hatókörű tudományos-művészeti hallgatói fórumként szervezzük, amely segíti e teljes régióban az egyetemista-főiskolás fiatal kutatók és befogadó műhelyeik között új tudományos és emberi kapcsolatok megteremtését, a már létező kapcsolatok elmélyítését.

A pályamunka beküldése:

A bemutatásra szánt pályamunkát (dolgozat) kizárólag elektronikus formában legkésőbb 2016. december 20-ig lehet elküldeni az agora@kmf.uz.ua címre.

A határidő után érkezett pályamunkák szakmai bíráltatására és bemutatására nincs mód.

A felhívás részleteit ide kattintva tekintheti meg (PDF).

A nevezési lapot ide kattintva töltheti le (DOC).

A nyilatkozatot ide kattintva töltheti le (DOCX).