2020. június

2020. június 30.

Az elmúlt időszakban elmaradt egyetemi véradások miatt az Országos Vérellátó Szolgálat és a Szegedi Tudományegyetem arra kéri az egyetemi hallgatók mellett az egészségügyi dolgozókat is, hogy a következő napokban, hetekben menjenek el vért adni, hiszen a vérkészítményekre ebben az időszakban is folyamatosan szüksége van az egészségügyi intézményeknek.

2020. június 26.

A táblázatokban találhatják meg a Coursera frissített kurzuslistáit, melyeket a 2020. június 3-án tartott tájékoztatón elhangzott kérések alapján állított össze Marianna Alekseeva, SZTE kapcsolattartó.

2020. június 11.

Az SZTE ÁOK Kórélettani Intézet pályázatot hirdet titkárságvezetői munkakör betöltésére

2020. június 05.

A csatolt dokumentumok alapján tájékozódhat az SZTE Klinikai Központ dolgozói szűrésében való részvétel módjáról és menetéről