2020. augusztus

2020. augusztus 27.
2020. augusztus 26.

Vannak elképzeléseid a jövővel kapcsolatban? Érdekel a gazdaságpolitika világa és kész vagy szakemberek előtt megmutatni az ötleteidet? Ha nem félsz a megmérettetéstől, akkor indulj önállóan vagy csapatban a Magyar Nemzeti Bank és az MNB Oktatási Klub közös tanulmányi versenyén

2020. augusztus 13.

A Programot a thaiföldi Felsőoktatási, Tudományos, Kutatási és Innovációs Minisztérium (Ministry of Higher Education, Science, Research and Innovation – MHESI) szponzorálja azzal a céllal, hogy elősegítse a hallgatók mobilitását Thaiföld és az ASEM európai tagországai között.

2020. augusztus 13.

Az Olasz Kultúrintézet közzéteszi az olasz Külügyi és Nemzetközi Együttműködési Minisztérium pályázati felhívását, amely alapján 2020-ban is lehetőség nyílik legfeljebb 8, magyar állampolgársággal rendelkező szakember (egyetemi oktató, klinikai- vagy kutatóintézet, kulturális intézmény munkatársa) rövid olaszországi tanulmányútjára.

2020. augusztus 05.

Búcsúztatása 2020. augusztus 7-én 11 órakor lesz a Szegedi Dóm altemplomában.

2020. augusztus 04.

diákok és hallgatók számára információs jogokkal kapcsolatos tudományos pályaművek beadására