MVH_2024

Különdíjban részesültek hallgatóink a 31. Marosvásárhelyi TDK Konferencián

2024. május 06.

A 31. Marosvásárhelyi TDK Konferencián (2024. április 24-27.) Erdődi Anna V. évf., Gulácsi Levente Frigyes V. évf., Nagymihály Bence IV. évf., Páli Emese Kincső V. évf., Szabó András Dániel VI. évf., Takács Martin Gábor VI. évf. orvostanhallgatók és Dr. Bagosi Zsolt egyetemi docens (Kórélettani Intézet) képviselték Karunkat. Prof. Dr. Martinek Tamás tanszékvezető egyetemi tanár (Orvosi Vegytani Intézet) a konferencia egyik meghívott előadója volt.

A konferencián Páli Emese Kincső, Szabó András Dániel és Takács Martin Gábor prezentációja részesült különdíjban.

A hallgatók részvétele az NTP-HHTDK-23-0004 pályázat támogatásával valósult meg.

A résztvevő hallgatóknak gratulálunk, tudományos munkájuhoz további sikereket kívánunk!