coospace

Tájékoztatóa CooSpace rendszer vizsgáztatási lehetőségeiről

2016. november 04.

A CooSpace egy e-learning keretrendszer, amelyet a Szegedi Tudományegyetemen kívül számos fölsőoktatási intézmény, például az ELTE Társadalomtudományi Kara és a Corvinus Egyetem is használ.

A teljes, részletes tájékoztató megtekintéséhez kattintson ide (PDF) >>

A CooSpace böngészőből használható; nem igényel telepítést, viszont használatához folyamatos internetkapcsolat szükséges (az internetszolgáltatás rövidebb kimaradásait áthidalja a rendszer, és folyamatosan menti a diák válaszait a kiszolgálóra, de a teszt benyújtásához és kiértékeléséhez működő internetkapcsolat szükséges).

Az SZTE CooSpace-felülete a https://www.coosp.etr.u-szeged.hu/ címen érhető el.

A CooSpace alkalmas fórumok, hirdetőtáblák, jelenléti ívek, beadandó feladatok kezelésére; megoszthatók rajta keresztül oktatási anyagok, és számos lehetőséget kínál az elektronikus vizsgáztatásra.