Golyatabor

2016. július 25.

Kedves SZOTÉS "GÓLYA"!

Szeretettel köszöntünk körünkben!

Nagyon várjuk a megismerkedés feledhetetlen pillanatát, és természetesen szeretnénk bevezetni Téged is az egyetemisták rejtelmekkel teli életébe. Ezért rendezzük meg idén is nagy örömmel a híres-nevezetes, ugyanakkor mindig fergeteges, a GÓLYÁK számára "kötelező" SZOTE GÓLYATÁBORT!!!

Sok szeretettel meghívunk, hogy jövőbeli évfolyamtársaiddal és persze velünk tölthess néhány napot, amely pihenésre nem alkalmas, de programokban annál gazdagabbnak ígérkezik.

Általános tudnivalók:

A tábor 2016. augusztus 7 – 11 -ig (vasárnap-csütörtök), BALATONAKALIN, a Gyermek és Ifjúsági Táborban kerül megrendezésre (http://www.balatonguest.hu/balatonakali-ifjusagi-tabor.php ). A szállás 6 fős fürdőszobás faházakban lesz, valamint a napi három étkezést a tábor biztosítja számunkra. Ágyneműt nem kapunk a helyszínen, így azt hozni kell!

A tábori jelentkezéseket az átutalások sorrendjében fogadjuk el 2016. július 25. és augusztus 4. között. Jelentkezni a http://golyatabor.hu/pages/1-nyitooldal oldalon történő regisztráció után lehetséges. A jelentkezésnél a SZOTE Gólyatábort (ÁOK-GYTK-FOK) kell kiválasztani és itt a kért adatokat meg kell adni. A jelentkezés a gólyatábor részvételi díjának átutalásával válik teljessé (a jelentkezés csak az előbbi kettő együttes teljesülésekor válik véglegessé).

A jelentkezéssel párhuzamosan induló facebook oldalon (https://www.facebook.com/events/627184887457302/) minden fontos információt megtalálsz, kérdéseidet is nyugodtan felteheted.

Ha elakadtál, segítségért keress minket elérhetőségeink valamelyikén: 06/62-545-044 (hétköznapokon 8-12 óra közt); vagy Bálind Etánál a 30 859 4894 telefonszámon, e-mail: szotegt2016@gmail.com.

Árak és befizetés módja:

A szállás (reggeli, meleg ebéd és vacsora) és rengeteg program összesen 22.000 Ft + a Szegedről utazóknak 3300 vonatjegy költség (50%-os kedvezménnyel)

Aki nem Szegedről utazik, annak magának kell a jegyvásárlásról gondoskodnia. Idén kizárólag banki átutalással várjuk a gólyatábori díj befizetéseket az alábbi névre: UNIVERSITAS-SZEGED NONPROFIT KFT. 11998006-02618359-00000000 (ERSTE BANK ZRT.). külföldről történő utaláshoz adatok: IBAN: HU15119980060261835900000000, SWIFT CODE: GIBAHUHB. Kérjük az átutalás közlemény rovatába írjátok be a teljes neveteket (ne a szüleitekét), a kari gólyatáborotok nevét és az évszámot, valamint a lakcímeteket (ha még befér) Pl. Minta Boglárka, SZOTE, Hajdúnánás, Széchenyi utca 1. A BEFIZETÉST CSAK EZEN INFORMÁCIÓK BIRTOKÁBAN TUDJUK BEAZONOSÍTANI.

BEFIZETÉSI HATÁRIDŐ: LEGKÉSŐBB 5 NAPPAL A GÓLYATÁBOR KEZDETE ELŐTT BE KELL ÉRKEZNIE A DÍJNAK. FIGYELEM: NEM FOGADUNK EL SEMMILYEN CSEKKEN ÉRKEZŐ BEFIZETÉST, ÉS AZ ÁTUTALÁSI BIZONYLATOT HOZD MAGADDAL A TÁBORBA, AHOVA ENNEK ELLENŐRZÉSE UTÁN LÉPHETSZ CSAK BE. AZ ÖSSZEGYETEMI GÓLYATÁBORI REGISZTRÁCIÓS DÍJAT (+1.000 FT) KÉRJÜK A KARI GÓLYATÁBORI DÍJJAL EGYBEN UTALJÁTOK.

Az Összegyetemi Gólyatáborról (Welcome Camp), mint Szeged és az SZTE egyik legnagyobb fesztiváljáról bővebb információkat a https://www.facebook.com/osszgt/?fref=ts oldalon találtok.

A tábor megközelítésének módja:

Egyéni utazóknak a pontos koordináták: N46.8858784, E17.7443718 (Balatonakali, Dörgicsei út 29.) Kocsival megközelítve: M7 autópálya Balaton lehajtó (71. sz. főút) – Balatonakali dörgicsei elágazás. A táborban augusztus 7-én 14 órától tudunk Téged fogadni. (A táborhely telefonszáma: +36-87/444-171)

Utazni lehet egyénileg (de nem érdemes), vagy a mi szervezésünkhöz csatlakozva. Kérjük, hogy jelentkezéskor azt is jelezd, hogy hol csatlakozol.

Szegedről indulóknak gyülekező a szegedi Vasútállomás bejárata előtt (6725 Szeged, Indóház tér) augusztus 7-én 6:30-tól 7:00-ig. . Budapest Déli-pályaudvarról 11:05 perckor indul a Balatonra tartó vonat (a Budapesten csatlakozókat 10.45-től várjuk a Déli-pályaudvaron a peronon). Balatonakali-Dörgicse megállóhelyre érkezünk 13:22-kor. Az utazáshoz a fenti útvonalon bárhol csatlakozhatsz.

Hazautazás: 2016. augusztus 11-én 9.00-ig kell elhagyni a tábort. A hazautazást mindenkinek egyénileg kell megoldania.

Szeretettel várunk, már csak a Te döntéseden múlik!

Ne felejts el regisztrálni a www.golyatabor.hu -n!

Mit ne felejts otthon?

- átutalási bizonylat

- személyi igazolvány, TAJ kártya

- ágynemű huzat

- az idegenforgalmi adó: 1.600 forint

- ha velünk utazol Szegedről, a vonatjegy ára: 3.300 forint (diákigazolvány)

- FIGYELEM: Balatonakali területén nincsen bankautomata, így készpénz tekintetében ennek megfelelően készülj!

A tervezett részletes programot ide kattintva nézheted meg (PDF)!

Üdvözlettel: A FŐGÓLYÁK