Meghívó Egészségtudományok Platform ülésére

2016. április 28.

Az Egészségtudományi Platform 2016. május 19-én (csütörtökön) 13.00 – 16.00 óráig tartja következő ülését az ÁOK Dékáni Hivatal Tanácskozótermében (Szeged, Tisza L. krt. 109. I. emelet).

Az ülés formája workshop, témája az Egészségfejlesztő Egyetemhez felhasználható szellemi, tartalmi és módszertani készletünk áttekintése, az egyes intézetek, tanszékek oktató-kutató és gyakorlati munkájának, megvalósított projektjeinek témareleváns bemutatása. Erre a prezentécióra minden intézet, tanszék részére maximum 8 perc áll rendelkezésre.

A workshop két részből áll:

• A platformban résztvevő intézetek, tanszékek előadásai.
  • A bemutatott előadások, témák alapján a résztvevők moderátorok segítségével kerekasztal beszélgetést folytatnak, melynek célja a közös nyelv kialakítása.

Kérem, hogy legkésőbb 2016. május 2-ig küldje el e-mailben a résztvevők és/vagy az előadó(k) nevét, az előadás címét és egy rövid (max. 200 szó) témavázlatot a Platform két alelnökének (Dr. Benkő Zsuzsanna: benko@szte.jgypk.hu, Dr. Paulik Edit: paulik.edit@med.u-szeged.hu ).

Figyelembe véve a terem befogadóképességét, intézetenként maximum 3 fő részvételére van lehetőség.

Intézete, tanszéke képviseletében megjelenésükre számítok!

Prof. Dr. Bari Ferenc

orvoskari dékán