erasmus_logo

ERASMUS+ felhívás

2015. szeptember 21.
ERASMUS+ programhoz kapcsolódó kiegészítő támogatásokra vonatkozó felhívások

Tájékoztatom Önöket, hogy a honlapunkon közzétettük az alábbi két, az ERASMUS+ programhoz kapcsolódó kiegészítő támogatásokra vonatkozó felhívásokat. Szociális alapú kiegészítő támogatásra kizárólag a részképzős, azaz tanulmányi ösztöndíjat elnyert hallgatóink pályázhatnak, nekik közvetlenül is megküldjük az alábbi pályázati felhívást.

Pályázat az Erasmus+ programban külföldi résztanulmányokra pályázó hallgatók szociális alapú kiegészítő pénzügyi támogatására (2015/2016. tanév)
Határidő: 2015. október 27.

Az alábbi pályázati lehetőség viszont minden ERASMUS+ mobilitásban résztvevő számára nyitott:

Fogyatékkal élő hallgatók, oktatók, személyzet Erasmus+ kiegészítő támogatás felhívás - 2015/2016-os tanév 2. félév
Határidő: 2015. október 27.

A pályázatokat mindkét esetben 2015. október 27-ig az NMI-re kell benyújtaniuk a felhívásokban leírt módon.

Tisztelettel

Balogné Molnár Gabriella