Medikus Kupa csapataink

51._Medikus_Kupa_noi_roplabdacsapat_honlap

51. Medikus Kupa - Női röplabda csapat 2024

2024. április 08.

Mi vagyunk a SZOTE női röplabda csapata

Sziasztok!:)

Mi vagyunk a SZOTE női röplabda csapata. A tavalyi Medikus Kupán sikerült a dobogóra állnunk, harmadik helyen végzett a csapatunk egy nagyon erős mezőnyben. Ebben az évben szeretnénk még előrébb végezni, de ehhez szükségünk van Rátok is! Gyertek el minél többen Debrecenbe, szurkoljatok az egyetemünk csapatainak és mutassátok meg milyen is Szegedinek lenni!

Hello!:) We are the women's volleyball team of SZOTE. Last year, we managed to step onto the podium at the Medikus Cup, finishing in third place in a very strong field. This year, we aim to finish even higher, but we need your support! Come to Debrecen as many as possible, cheer for our university teams, and show what it means to be from Szeged!