Digitalis_modellvaltas

Komplex digitális modellváltás

2022. október 14.
2022-2026 között a Szegedi Tudományegyetem célja a gyakorlati képzéseket, a képzési innovációt, a képzésfejlesztést, az intelligens szakosodást, az ügyfélélmény növelését, a vállalkozási készségek fejlesztését, az agilis munkaerőpiaci illeszkedést, a nemzetköziesítést és a kiszolgáló infrastruktúra energiahatékonyságát segítő digitális fejlesztések megvalósítása. A fejlesztések támogatója a „Komplex Digitális Modellváltás -Intelligens fokozatváltás” projekt, melyre a Szegedi Tudományegyetem az RRF-2.1.2-21 - Gyakorlatorientált felsőfokú képzések infrastrukturális- és készségfejlesztése pályázati felhívás eredményeként nyert támogatást.

Az RRF 212-2.1.2-21 kódszámú, Komplex digitális modellváltásra vonatkozó oktatási rektorhelyettesi levél >>>

A 2022. őszén tervezett programok ismertetője >>>