SZOTE_Golyatabor_2019

2019. július 22.

Szeretettel köszöntünk körünkben!
Gratulálunk sikeres felvételidhez!
Bizonyára már sejted, hogy életed egyik legizgalmasabb évei veszik kezdetüket nemsokára. Minden ilyen különleges életszakaszt illik kitüntetett módon megkezdeni, ebben szeretnénk Neked egy kis segítséget nyújtani. Idén is megrendezzük a legendás SZOTE Gólyatábort, amelye elengedhetetlen ahhoz, hogy igazi SZOTE-s váljék belőled. Nagyon várjuk, hogy megismerkedjünk és bevezessünk az egyetemisták rejtelmekkel teli életébe. Éppen ezért sok szeretettel meghívunk, hogy jövőbeli évfolyamtársaiddal és persze velünk tölthess néhány napot, amely pihenésre nem alkalmas, de programokban annál gazdagabbnak ígérkezik. Garantáljuk, hogy erre a néhány napra egész életedben mosolyogva gondolsz majd vissza.

Általános tudnivalók:

A tábor 2019. augusztus 13–17-ig (kedd-szombat),

BALATONAKALIN, a Gyermek és Ifjúsági Táborban kerül megrendezésre.
A szállás 6 fős, fürdőszobás, faház jellegű lakosztályokban lesz, valamint a napi három étkezés is biztosított a táborban.

Programok

Vetélkedők, bográcsozás, strandolás, bulik és egy kis túrázás (vonattal, egy borpincéhez) keretei között ismerheted meg társaidat, és tanulhatsz meg minden olyan dolgot tapasztalt felsőbb éves Főgólyáidtól, amelyek segítségével, sokkal könnyebben elboldogulsz majd az Egyetemen.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Regisztrálni a www.golyatabor.hu weboldalon tudsz a jelentkezési lap kitöltésével.
Ha a jelentkezési lapot kitöltötted, már csak a részvételi díj befizetése a dolgod.
A tábor díja: 23.000 forint, ami tartalmazza a szállást, napi háromszori étkezést és a programokat.

Ezen felül a táborba érkezéskor további 2400 Ft Idegenforgalmi adó befizetése szükséges, ezt az összeget kérjük, hogy készpénz formájában hozd magaddal.
A jelentkezéseket az átutalások sorrendjében fogadjuk el

2019. július 25-től augusztus 11-ig.

Idén kizárólag banki átutalással várjuk a gólyatábori díj befizetéseket a jelentkezési felületen megadott címre.
Kérjük, az átutalás közlemény rovatába írjátok be a teljes neveteket

(ne a szüleitekét), a kari gólyatáborotok nevét és az évszámot, valamint a lakcímeteket (ha még befér) Pl. Minta Boglárka, SZOTE2018, Hajdúnánás, Széchenyi utca 1. A utalást csak ezen információk birtokában tudjuk beazonosítani.
FIGYELEM: Nem fogadunk el semmilyen csekken történő befizetést.

Az átutalási bizonylatot a táborba hozd magaddal.

A jelentkezéssel párhuzamosan Facebook oldalunkon, “SZOTE Gólyatábor” (https://www.facebook.com/szotegt ) minden fontos információt megtalálsz, kérdéseidet is nyugodtan felteheted.
Csatlakozz a SZOTEGT19 csoporthoz is, hogy a táborig mindennel naprakész legyél!

Ha elakadtál, segítségért keresd vagy Bálind Etát a 30/8594894, vagy Králik Adriennt a 30/9652596 telefonszámon!
Főhadiszállásunk elérhetőségei:

06/62-545-044 (hétköznapokon 9-15 óra között); 30/8671967 (bármikor)
office.hok@med.u-szeged.hu

SZOTE Gólyatábor – 2019. augusztus 13 - 17.

Tervezett program
A programváltozás jogát fenntartjuk!

Augusztus 13. (kedd)

• Érkezés a délutáni órákban
  • Csapatok gyülekezése
  • Ünnepélyes megnyitó és a Főgólyák bemutatkozása