Központi ünnepség
Kitüntetések a XXIV. Szent-Györgyi Napok központi ünnepségén

2017. november 24.

ÁOK kitüntetések a XXIV. Szent-Györgyi Napok központi ünnepségén

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa Ivánovics György Emlékérem és Jutalomdíj elismeréssel tüntette ki Dr. Iványi Bélát, a Pathológiai Intézet tanszékvezető egyetemi tanárát, Dr. Lepránné Dr. Mezei Zsófiát, a Kórélettani Intézet egyetemi docensét, Dr. Pataricza Jánost, a Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet egyetemi docensét.

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa Kulka Frigyes Emlékérem és Jutalomdíj elismeréssel tüntette ki Dr. Párdutz Árpádot, a Neurológiai Klinika egyetemi docensét, Dr. Pető Zoltánt, a Sürgősségi Betegellátó Önálló Osztály osztályvezető egyetemi docensét, Dr. Ungi Imrét, a II. sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ Invazív Kardiológiai Részleg osztályvezető egyetemi docensét.

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa Dékáni Dicséret elismeréssel tüntette ki Dr.Pál Krisztina foglalkozás-egészségügyi és háziorvostan szakorvost, a Kar szak- és továbbképzési osztályvezetőjét, Fekete Istvánnét, a Sebészeti Műtéttani Intézet munkatársát, Tóth Juditot, a Külföldi Hallgatók Oktatási Központja és Tanulmányi Osztály volt munkatársát.

Gratulálunk minden kitüntetettünknek!

SZAKK kitüntetések a XXIV. Szent-Györgyi Napok központi ünnepségén

Rektori elismerő oklevélbenrészesült: Tóthné Baráth Magdolna, a Klinikai Központ Elnöki Hivatalának főtanácsosa.

Klinikai Központ Emlékérem kitüntetésben részesült: Gajdacsiné Daróczi Margit intézményvezető főnővér I. sz. Belgyógyászati Klinika, Dr. Varga László klinikai főorvos, Sebészeti Klinika.

Tóthné Baráth Magdolna, a Klinikai Központ Elnöki Hivatalának főtanácsosa.

Klinikai Központ Elnöki Dicséretben részesült:

Buresch Györgyi sürgősségi szakápoló, Sürgősségi Betegellátó Önálló Osztály,

Dr. Dobainé Dr. Jánosi Gabriella intézményvezető főgyógyszerész, Központi Gyógyszertár,

Dr. Hamar Sándor klinikai szakorvos, Pathológiai Intézet,

Dr. Kovács Miklós Iván stratégiai igazgató, Stratégiai Igazgatóság,

A Klinikai Központ Főnővéri Karának javaslata alapján Nagy Annamária diplomás ápoló, I. sz. Belgyógyászati Klinika Nephrologiai-Hypertonia Centrum Dialízis Központ,

Tódor Julianna ápoló, Ortopédiai Klinika,

Főnővéri Karának javaslata alapján Tóthné Tóth Erzsébet szakápoló, Sebészeti Klinika.

Klinikai Központ Elnöke Elismerő Oklevélben részesült:

I.számú Belgyógyászati Klinika Nephrológia-Hypertonia Centrum Dialízis Központ munkatársai, a Klinikai Mikrobiológiai és Diagnosztikai Intézet munkatársai valamint a Neurológiai Klinika valamennyi szakdolgozója.

Klinikai Központ Minőségéért díjban részesült:

Fráterné Dr. Nagy Kamilla higiénikus főorvos, Kórházhigiénés Osztály.

Klinikai Központ Minőségéért Oklevél elismerésben részesült:

Sebészeti Klinika munkatársai és az Urológiai Klinika munkatársai.

Gratulálunk!