UNKP_kiemelt

Ifjú kiválóságait ünnepelte a Szegedi Tudományegyetem

2017. november 16.

458 millió forintot nyert el a Szegedi Tudományegyetem az Új Nemzeti Kiválóság Program pályázatain. Az ÚNKP 225 ösztöndíjasát a 2017. november 15-i ünnepségen köszöntötte az SZTE.

UNKP

Javított kiválósága számarányain a Szegedi Tudományegyetem: a tavalyinál több mint százzal több, idén összesen 225 tehetséges egyetemista, doktorandusz és ifjú oktató nyert el az Új Nemzeti Kiválósági Program ösztöndíját. A múlt évi 180 millió forinttal szemben 2017-ben 458 millió forint az az ÚNKP-támogatás, amely hozzájárul az SZTE fiatal kutatói eredményességéhez.

UNKP

Az SZTE ÁOK részéről Bognár Anna, Büki Alexandra, Lázár Bence András, Gajdács Márió Dr., Kincses Annamária, Bozó Renáta, Faragó Péter Dr., Hompoth Emőke Adrienn, Király András Dr., Kovács Ildikó, Tóth Eszter Dr., Vékony Teodóra, Veréb Dániel Dr., Hawchar Fatime, Kiss András Attila, Pálinkás Hajnalka Laura, Südy Roberta Dr., Bálint Armand Rafael, Dajka Dalma, Dr. Keller-Pintér Anikó, Farkas Attila Dr., Farkas Klaudia Dr., Kiss Liliána, Kiss Nóra Ágnes, Kovács Mónika Gabriella, Kovács Róbert, Kránitz Zsolt Gergő, Manczinger Máté Dr., Márki Sándor János, Németh Balázs Dr., Pajer Krisztián, Pálinkás Eszter Dalma, Papp Benjamin Tamás, Sándor Andrea, Sárközy Márta Dr., Sás Valentin, Szepes Borbála Éva, Tálas Dávid, Tóth Réka, Tóth Viktor, Tuboly Eszter Szilvia, Csekő Richárd és Csekő Richárd munkáját segíti az ÚNKP-támogatás.

Forrás: SZTEinfo: Ú. I.

Fotók: Bobkó Anna