prezentacios_felhivas
2016. őszi TDK konferencia
Tudományos prezentációs verseny

2017. március 16.

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja a kari TDK Tanáccsal közösen tudományos prezentációs versenyt hirdet mindazok számára, akik tehetséget és kedvet éreznek magukban ahhoz, hogy egy tudományos problémát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak.

A prezentációk értékelése kifejezetten az előadásmódra, az alkalmazott prezentációs technikákra vonatkozik. Előnyt élveznek azok a prezentációk, melyek önálló kutatásra épülnek. A kari fordulókon való részvételhez egy prezentációs anyagot kell bemutatni magyar vagy angol nyelven (10 perc előadás + 5 perc vita), ami alapján a kari TDK Tanács kiválasztja a nyerteseket.

A kari forduló:

1. helyezettje: 50.000 Ft-os,

2. helyezettje: 40.000 Ft-os

3. helyezettje: 30.000 Ft-os díjban részesül.

A kari verseny ideje:

2017. április 10. (hétfő) 17:00

A verseny helye:

Kis Oktatási Épület 12-es terem.

A kari forduló első helyezettje összegyetemi megmérettetésen vehet részt, amely a 2017. május 4-én kerül megrendezésre.

A TDK felelősök legkésőbb 2017. március 31-ig (péntek) jelezzenek vissza a tdk.aok@med.u-szeged.hu e-mail címre a prezentációs versenyen elindulni szándékozó hallgatók nevével, karával-évfolyamával, e-mail címével és előadáscímével.

Dr. Rakonczay Zoltán

SZTE ÁOK TDK Tanács elnök