2017. február

2017. február 10.

Riga Technical University (RTU) would like to inform you about our upcoming Summer Schools taking place in Latvia in August 2017. We would highly appreciate if you would share the message with your students or forward it to anyone who would be interested in spreading the news. Do not hesitate to contact me in case you have any questions about the summer schools or you have any offers you would like to share with our students or staff.

2017. február 10.

A díj bolygónk legégetőbb kihívásaira válaszoló kiemelkedő innovatív megoldásokat, projekteket, munkákat jutalmaz a környezetvédelem, fenntartható fejlődés, design, orvostudomány, egészségmegőrzés,- fejlesztés és oktatás területéről évi egy alkalommal.

2017. február 09.

Ingyenes részvételi lehetőség ÁOK oktatóknak és hallgatóknak

2017. február 08.

A II. félévben 41 Erasmus ösztöndíjas hallgató kezdi meg tanulmányait vagy szakmai gyakorlatát az ÁOK-n.

2017. február 08.

A munkavédelmi törvény biztosítja, hogy a munkavállalók az egészségüket nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzéssel összefüggő jogaik és érdekeik képviseletére jogosultak maguk közül képviselőket választani. Törvényi előírás szerint a Szegedi Tudományegyetemen is meg kell tartani a munkavédelmi képviselők megválasztását.

2017. február 06.

Az új pályázati konstrukciók (FK_17, K_17 és NN_17, ANN_17, SNN_17 kutatási témapályázatok – volt OTKA pályázatok) felhívásai a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal honlapján érhetőek el (felhívások főbb jellemzői, beadási határidők stb.).

2017. február 02.

Az OMAA/AÖU Kuratóriuma pályázatot hirdet ausztriai és magyarországi tudományos kutatási és felsőoktatási területen folytatott együttműködések támogatására és ausztriai ösztöndíjas tartózkodásra.