Jancso_Miklos
Jancsó Miklós Emlékünnepség

2017. április 13.

Az SZTE Általános Orvostudományi Kara tisztelettel meghívja Önt 2017. április 27-én (csütörtökön) 15.00 órai kezdettel a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tanácstermében (Szeged, Tisza L. krt.107. I. e. jobbra) tartandó Jancsó Miklós Emlékünnepségére Az ülést megnyitja: Prof. Dr. Bari Ferenc, orvoskari dékán.

"A biológiai és farmakopszichiátria tudományos üzenete„ című emlékelőadást tartja Prof. Dr. Janka Zoltán az orvostudomány doktora a SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika egyetemi tanára.

A hagyományoknak megfelelően az ünnepség előtt 14.00 órakor kerül sor Jancsó Miklós emléktáblájának megkoszorúzására a Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézetben (Dóm tér 12.) Megemlékező szavakat Dr. Wollemann Mária címzetes egyetemi tanár mond.

• *
    jún