gyogyito_nok_est
Gyógyító Nők Est

2017. április 05.

A Gyógyító Nőkért Alapítvány szeretettel várja Önt soron következő rendezvényére, a Gyógyító Nők Estre, melyet áprilisban a szegedi Közéleti Kávéház meghívására szerveznek.

Az est témája a gyógyító nővé válás kihívásai.

A bemutatkozás kiemelt szereplői, Dr. Barabás Katalin, az Alapítvány kuratóriumi tagja, az SZTE ÁOK Magatartástudományi Intézet egyetemi docense, valamint Dr. Szenes Márta, az SZTE Egyetem Életvezetési Tanácsadó Központ vezetője, a szegedi pszichológus hallgatók gyakorlati képzésének aktív résztvevője. Mindketten a szakma példaképei, hiszen számos gyógyító nőt mentoráltak, és készítettek fel a pályára.

Időpont:

2017. április 25. kedd, 18.00 óra

Helyszín:

6722 Szeged, Tábor u. 5. SZTE Újszülött Életmentő Alapítvány székhelye

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát kérjük jelezze a gyogyitonokert@gmail.com email címen április 24-ig!

A rendezvényről bővebben a Gyógyító Nők Alapítvány közösségi oldalán olvashat >>