erasmus+

Erasmus+ pályázati felhívások a 2014/2015. tanévre

2014. szeptember 18.

A Szegedi Tudományegyetem az Erasmus+ program keretében pályázatot hirdet a 2014/2015. tanévre felsőoktatási hallgatók tanulmányi célú (részképzés) és szakmai gyakorlati mobilitására, felsőoktatási intézmények oktatóinak oktatási célú mobilitására és felsőoktatási munkatársak képzési célú mobilitására.

A részletes pályázati kiírások és űrlapok elérhetők a Nemzetközi Mobilitási Iroda honlapján: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/

A pályázatokat a Kari koordinátorhoz kell benyújtani, az elbírált, támogatásra javasolt pályázatokat a Kari koordinátor továbbítja a Nemzetközi Mobilitási Irodába 2014. szeptember 30-ig. A koordinátori jelölésben nem szereplő, egyénileg beküldött pályázatok elutasításra kerülnek.

Részképzésre pályázható helyek PDF formátumban>>

Szakmai gyakorlatra pályázható helyek PDF formátumban >>