«||»

Friss hírek

Friss hírek RSS

Molnar_Elek

Az SZTE Általános Orvostudományi Karának tanévnyitó előadásán vendég előadónk Dr. Molnár Elek, az University Bristol egyetemi tanára. Az előadásra 2019. szeptember 3-án 10 órakor kerül sor az SZTE TIK Kongresszusi termében.

Friss Hírek
2019. Juli 01.
2019. April 11.

Szakirodalmi Tallózás

microbiology_3

Az SZTE ÁOK Orvosi Biológiai Intézetében működő - Dr. Boldogkői Zsolt professzor által vezetett - Genomika és Géntechnológia Kutatócsoport címlap fotós cikke jelent meg a CellPress tudományos magazinban

Eseménynaptár RSS

Veranstaltungskalender *

Ajánló

szte_kulturalis_iroda

Itt olvashatják a Kulturális Iroda 2019/2020-as tanév I. félévének eseményeit és pályázatait!

Fókuszban

SZTE Nyílt Nap 2018.11.29 - Általános Orvostudományi Kar