«||»

Friss hírek

Friss hírek RSS

SZETESZ

Bizonyára értesültetek az új törvény tervezetről az egészségügyi szolgálati jogviszonyról. Ezzel kapcsolatban sok kérdés és kérés érkezett a Szegedi Tudományegyetem Egészségügyi Szakszervezetéhez. Mivel nagy a bizonytalanság a kollégáink között, szeretnénk tájékoztatni, a legfontosabb pontokat csokorba szedve.

Friss Hírek
2020. Oktober 08.
2020. Juli 30.

Eseménynaptár RSS

Veranstaltungskalender *

Ajánló

Kulka_prof

2020. szeptember 15-én jelent meg egy könyv Kulka Frigyes világhírű mellkassebész-professzorról, aki 1959 és 1979 között dolgozott a Szegedi Orvostudományi Egyetem I.sz. Sebészeti Klinikáján

Fókuszban

Ballagasi_uzenet_video_kep
    Prof.Dr. Lázár György dékán
    V. évfolyamosoknak 2020

Alapozd meg nálunk a jövőd! Várunk az SZTE Általános Orvostudományi Karán!

SZTE Nyílt Nap 2018.11.29 - Általános Orvostudományi Kar

Orvosi Készségfejlesztő Központ az SZTE n