Rektori hivatal

Pályázati felhívás 3 éves doktori (PhD) képzésre

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2015-2016-os tanévre doktori (PhD) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre. A felvételizők számára hasznos információk és a jelentkezéssel kapcsolatos teendők leírása az alábbi oldalon található: www.u-szeged.hu/dokint/phd/felvi.

A jelentkezési határidő 2015. május 15. Az egyetem doktori iskolái április közepéig meghirdetik a kutatási témáikat, melyekre jelentkezni lehet.

DSC_0134_2

2022. április 29-én a Szeged Városi Sportcsarnokban került megrendezésre az International Cultural Evening 2022. Több, mint 2500 fő vett részt a rendezvényen, amely a SZAOK finanszírozásában és az International Student Union of Szeged-del közös szervezésben valósult meg.

MTA_Kivalo_Kutatohely_SZAOK

A Magyar Tudományos Akadémia Elnöksége karunk három intézetének, a Biokémiai Intézetnek, a Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinikának, valamint az Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézetnek kiemelkedően magas színvonalú tudományos munkájuk elismeréseként Kiválónak Elismert Kutatóhely minősítést adományozta.