Dr. Szirmai Endre Ösztöndíj pályázat

Lejárt pályázat!

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara a 2014/15-ös tanévre meghirdeti a Dr. Szirmai Endre Alapítvány ösztöndíj pályázatát.

A pályázat célja, az orvostudomány bármely területén folytatott kutatást vagy annak gyakorlatával összefüggő tevékenységet végző, a Kar állományába tartozó fiatal orvos és orvostanhallgató tehetségek támogatása és ösztönzése.

Részletes pályázati felhívás (PDF) >>

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.