o_sz_k_cs

PhD NÉMET alapfokú nyelvvizsgára előkészítő tanfolyam

Alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdetünk teljesen kezdő (esetleg újrakezdő) szinten az ÁOK, GYTK, FOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére.

A tanfolyam 20 órás (10x2). A kurzus végén PhD alapfokú nyelvvizsga tehető (díja: 8.000.-Ft).

Kezdési időpont: 2020. február 19.

A tanfolyam időpontja: szerda 17.30-19.00

Díja: 29.000.- Ft

Jelentkezési határidő: 2020. február 14.

Jelentkezés: dallmann.petra@med.u-szeged.hu

Tel.: 06(62) 425-521, vagy 2498 (belső szám)

Dr. Keresztes Csilla

csoportvezető egyetemi docens

SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.