orv_szakny_ko_

PROFEX Egészségügyi szaknyelvi vizsga

Az SZTE Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX szakmai nyelvvizsgák (angol, német) a következő időpontban kerülnek megrendezésre:

2017. április 8.

Jelentkezési határidő: 2017. március 6.

A Profex egészségügyi szaknyelvi írásbeli vizsga időpontja

2017. április 8. 14:00

A beszédértés vizsga időpontjai:

2017. április 8.

A szóbeli vizsgák várható időpontjai:

2017. április 3-13. közötti időintervallumban lesznek megtartva.

Érdeklődni és jelentkezni lehet >>

SZTE, ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport, Janik Gabriella tan-ügyigazgatási munkatársnál:

Szeged, Szentháromság u. 5. Tel: 425-521.

email cím: janik.gabriella@med.u-szeged.hu

Dr. Demeter Éva

nyito_muzsikalo_orvosok

A Szegedi Tudományegyetem országosan egyedülálló keresztképzésének jóvoltából az Általános Orvostudomány Kar legtehetségesebb zenélő medikusai áthallgathatnak a Bartók Béla Művészeti Kar kurzusaira. Ennek a programnak is köszönhető, hogy a zenélő orvos hagyomány tovább él a szegedi egyetemen

szte_kepalkoto_diagnosztika_3

Heteken belül a betegellátás szolgálatába állnak azok a legmodernebb radiológiai és képalkotó berendezések (CT, MR, MRi), amiket a Szegedi Tudományegyetem 4,8 milliárdos kormányzati támogatásból vásárolt meg. A jelentős léptékű fejlesztés XXI. századi színvonalra emeli a térség betegeinek ellátását.