orv_szakny_ko_

PROFEX Egészségügyi szaknyelvi vizsga

Az SZTE Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX szakmai nyelvvizsgák (angol, német) a következő időpontban kerülnek megrendezésre:

2017. április 8.

Jelentkezési határidő: 2017. március 6.

A Profex egészségügyi szaknyelvi írásbeli vizsga időpontja

2017. április 8. 14:00

A beszédértés vizsga időpontjai:

2017. április 8.

A szóbeli vizsgák várható időpontjai:

2017. április 3-13. közötti időintervallumban lesznek megtartva.

Érdeklődni és jelentkezni lehet >>

SZTE, ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport, Janik Gabriella tan-ügyigazgatási munkatársnál:

Szeged, Szentháromság u. 5. Tel: 425-521.

email cím: janik.gabriella@med.u-szeged.hu

Dr. Demeter Éva

Erasmus_

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2020/2021-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2020. szeptember 23.

Toreki_Annamaria

Az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztályának (SBO) szakpszichológusa, Dr. Töreki Annamária egyetemi adjunktus bekerült a Nők Magyarországért Díj 5 jelöltje közé, akik közül közönségszavazással döntik el a nyertest. Szavazzanak rá!