Friss hírek

2021. november 3.

Vál Község Önkormányzat háziorvosi körzet praxisjogának átadása >>>

2021. szeptember 23.

Kecskemét kertvárosi részében Háziorvosi Praxis eladó. A teljesen felszerelt, jelenleg is egy nővérrel működő rendelő a jövő év első felében átvehető.

Ár: megegyezés szerint. Érdeklődni névvel és telefonszámmal: ceginfo88@gmail.com

2020.. december 9.

Sopronban, 1800 fős felnőtt háziorvosi praxis nyugdíjba vonulás miatt eladó.

Gyakorlott asszisztencia, átvehető foglalkozás-egészségügyi rendelés.

Érdeklődni: +36302360200; nemeth-erzsebet@freemail.hu

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.