Fókuszban

DSC_0246_kicsi
Ballagás 2022

Buzas_Krisztina_ea

Prof. Dr. Széll Márta: A COVID-19 betegség lefolyását meghatározó genetikai tényezők azonosítása

Kepernyofelvetel_7
Szent-Györgyi Albert szellemi öröksége
Szegeden

Molnar_Tamas
Prof. Dr. Molnár Tamás előadása:

Új utak a gyulladásos bélbetegségek kezelésében

Kez
Tárlatvezetés a Gellért Albert Anatómiai Múzeumban

Pandemia_oktatas

Speciális képzések az ÁOK-n a koronavírus-járvány kapcsán

SZTE_Nyilt_Nap_2019

SZTE Nyílt Nap 2019 - Általános Orvostudományi Kar

Szell_Ritka_betegsegek_ea_2

Prof.Dr.Széll Márta: Egyedül ritkák vagyunk, együtt azonban erősek – bevezetés a

ritka betegségek világába >>>

Alapozd meg nálunk a jövőd! Várunk az SZTE Általános Orvostudományi Karán!

Orvosi Készségfejlesztő Központ az SZTE n

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.