2022. február

2022. február 22.

A linkre kattintva tölthetik le a pályázatot

2022. február 23.
2022. február 21.

Az Országos Mentális, Ideggyógyászati és Idegsebészeti Intézet 2022. évi "Pásztor Emil Emlékplakett”-et Prof. Dr. Vécsei László akadémikusnak a Neurológiai Klinika egyetemi tanárának, az Idegtudományi Kutatócsoport vezetőjének adományozta. Gratulálunk!

2022. február 15.

Életének 81. évében, 2022. február 9-én elhunyt Prof.Dr. habil. Kiss Zoltán belgyógyász.

2022. február 04.

Digitalizációval és adattal összefüggő szakdolgozatokra, diplomamunkákra és doktori disszertációkra

2022. február 03.
2022. február 01.

Az SZTE SZAOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport 2022. február 8-tól PROFEX angol középfokú, ONLINE tanfolyamot hirdet egészségtudományi/gyógyszerészeti/orvosi szaknyelvi vizsgára felkészülők számára.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.