2022. február

2022. február 22.

A linkre kattintva tölthetik le a pályázatot

2022. február 23.
2022. február 21.

Az Országos Mentális, Ideggyógyászati és Idegsebészeti Intézet 2022. évi "Pásztor Emil Emlékplakett”-et Prof. Dr. Vécsei László akadémikusnak a Neurológiai Klinika egyetemi tanárának, az Idegtudományi Kutatócsoport vezetőjének adományozta. Gratulálunk!

2022. február 15.

Életének 81. évében, 2022. február 9-én elhunyt Prof.Dr. habil. Kiss Zoltán belgyógyász.

2022. február 04.

Digitalizációval és adattal összefüggő szakdolgozatokra, diplomamunkákra és doktori disszertációkra

2022. február 03.
2022. február 01.

Az SZTE SZAOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport 2022. február 8-tól PROFEX angol középfokú, ONLINE tanfolyamot hirdet egészségtudományi/gyógyszerészeti/orvosi szaknyelvi vizsgára felkészülők számára.

Online_kurzusok_a_Pasteur_Intezet_szervezeseben

A Szegedi Tudományegyetem és a párizsi központú Pasteur Intézet közötti együttműködés alapján az SZTE-s polgárok is hozzáférést kaptak az Intézet által szervezett online kurzusokhoz.

Nyito_Szanto_Laszlo_Dr._Nemethne_Birkas_Marta

Mérföldkő a magyar orvoslásban a 60 éve a szegedi sebészeti klinikán elvégzett első magyarországi élődonoros veseátültetés. Az 1962. december 21-én történt sebészeti bravúr körülményeit idézték fel az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar ünnepségén, megkoszorúzták Dr. Németh András (1924–1999) emléktábláját az SZTE Sebészeti Klinika épületében