2021. június

2021. június 23.

Elhunyt Dr. Kovács Ferenc, az SZTE SZAKK Kórházhigiénés Osztályának megbízott osztályvezetője. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

2021. június 21.

Védőnői szakmai napot tartottak az SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika és az Orvosi Genetikai Intézet szervezésében 2021. június 11-én, Szegeden az EFOP-3.6.1-16-2016-00008 projekt záró rendezvényeként

2021. június 15.

A skót kormány június 8-án új, 3 millió font értékű rendszert indított el - a Saltire Research Awards-ot a skót és az európai kutatók közötti kutatási együttműködésért

2021. június 01.

ELŐZETES TÁJÉKOZTATÁS

a Szegedi Tudományegyetem, mint munkáltató fenntartóváltása miatt a foglalkoztatottakat érintő jogállásváltozásáról nagyvonalakban.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.