2021. december

2021. december 17.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kar Dékáni Hivatala 2021. december 22-én és 23-án 12.00 óráig tart nyitva. A Hivatalban és egységeiben 2021. december 27-31. között szünetel az ügyfélfogadás, halaszthatatlan ügy esetében az office.aokdh@med.u-szeged.hu, office.sztk@med.u-szeged.hu és az office.aokto@med.u-szeged.hu e-mail címen állnak rendelkezésre.

2021. december 09.

Dr. Szabó Endre főorvos úr rövid betegség után 2021. december 1-én elhunyt. Emlékét szeretettel őrizzük!

2021. december 07.

A Tempus Közalapítvány meghirdette a 2022-2023-as tanévre szóló új pályázati felhívásait: rész- vagy teljes képzéses tanulmányokra, nyári egyetemi kurzusokra, valamint rövid és hosszú tanulmányutakra az Államközi Ösztöndíjak keretében illetve a Magyar Állami Eötvös, valamint a Collegium Hungaricum Ösztöndíjakra is.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.