2020. március

2020. május 15.

A lenti linkeken tölthetik le és olvashatják a kari vezetés és a Távoktatási Operatív Bizottság által kiadott körleveleket és javaslatokat a távoktatással kapcsolatosan

2020. március 31.

A pszichiátriai betegek és hozzátartozóik, családjuk segítése érdekében az SZTE SZAKK Pszichiátriai Klinika munkatársai a koronavírus járvány időszakában telefonos segélyvonalat indítanak.

2020. március 20.

A lenti linken tölthetik le Dr. Makra Péternek, az Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet egyetemi adjunktusának összefoglalóját a CooSpace rendszer vizsgáztatási lehetőségeiről.

2020. március 17.

A rendkívüli online oktatás elsődleges és hivatalos színtere a CooSpace, kérjük, onnan tájékozódjanak! Részletes információk a letölthető fájlban olvashatók!

2020. március 16.

Tájékoztató a 12 éven aluli gyermeket nevelők számára

2020. március 11.
2020. március 10.

Az SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX egészségügyi szaknyelvi nyelvvizsgák (angol, német) kerülnek megrendezésre

2020. március 04.

Prof. Dr. Széll Márta Rektorhelyettes Asszony megbízásából tesszük közzé a HCEMM kutatócsoportok bővítésére kiírt – 2020 második negyedévére vonatkozó – előpályázati lehetőségről szóló tájékoztató levelet és az előpályázathoz szükséges adatlapot (Hi: 2020. március 27.)

Online_kurzusok_a_Pasteur_Intezet_szervezeseben

A Szegedi Tudományegyetem és a párizsi központú Pasteur Intézet közötti együttműködés alapján az SZTE-s polgárok is hozzáférést kaptak az Intézet által szervezett online kurzusokhoz.

Nyito_Szanto_Laszlo_Dr._Nemethne_Birkas_Marta

Mérföldkő a magyar orvoslásban a 60 éve a szegedi sebészeti klinikán elvégzett első magyarországi élődonoros veseátültetés. Az 1962. december 21-én történt sebészeti bravúr körülményeit idézték fel az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar ünnepségén, megkoszorúzták Dr. Németh András (1924–1999) emléktábláját az SZTE Sebészeti Klinika épületében