2020. június

2020. június 30.

Az elmúlt időszakban elmaradt egyetemi véradások miatt az Országos Vérellátó Szolgálat és a Szegedi Tudományegyetem arra kéri az egyetemi hallgatók mellett az egészségügyi dolgozókat is, hogy a következő napokban, hetekben menjenek el vért adni, hiszen a vérkészítményekre ebben az időszakban is folyamatosan szüksége van az egészségügyi intézményeknek.

2020. június 26.

A táblázatokban találhatják meg a Coursera frissített kurzuslistáit, melyeket a 2020. június 3-án tartott tájékoztatón elhangzott kérések alapján állított össze Marianna Alekseeva, SZTE kapcsolattartó.

2020. június 11.

Az SZTE ÁOK Kórélettani Intézet pályázatot hirdet titkárságvezetői munkakör betöltésére

2020. június 05.

A csatolt dokumentumok alapján tájékozódhat az SZTE Klinikai Központ dolgozói szűrésében való részvétel módjáról és menetéről

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.