2019. november

2019. november 27.

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány 2019. december 02-04 között rendezi meg soron következő, Nobel-díjasok és tehetséges diákok XIV. találkozója elnevezésű konferenciáját.

2019. november 22.
2019. november 14.

A XXI. század mentális csapdái a tudományban és a hivatás terén címmel 2019. november 27-én, szerdán 16 órai kezdettel a Szent-Györgyi Oktatási Központban Richter Tudós Klub rendezvényt tartunk Tisztelettel várjuk az érdeklődőket!

2019. november 14.

Dr. Áder János köztársasági elnök úr fővédnöksége és Dr. Horváth Ildikó államtitkár asszony védnöksége alatt 2019. november 29-30-án I. Hatékony Egészségfejlesztési Konferencia címmel rendezvényt szervez a Semmelweis Egészségfejlesztési Központ a Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központban

2019. november 07.
2019. november 04.

Egy nagyszerű hagyományt folytatva újra Richter Tudós Klub lesz Szegeden a Szent-Györgyi Oktatási Központunkban

2019. november 27-én, szerdán 16 órai kezdettel!

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.