2019. március

2019. március 27.

Támogasd az egészségügyi felvilágosító munkát!

2019. március 25.

A Szegedi Akadémiai Bizottság Hepatogasztroenterológiai, valamint Sebészeti és Kísérletes Sebészeti Munkabizottsága a MGT Motilitás Szekciójával együttműködve hatodik alkalommal rendezi meg 2019. április 13-án, szombaton a „Szegedi Motilitási Napot”. A helyszín SZAB Székház (6720. Szeged, Somogyi u. 7.)

2019. március 22.

Fejes Roland IV. éves orvostanhallgatónk elnyerte az ESSR Walter Brendel fődíját. Gratulálunk!

2019. március 22.
2019. március 21.

Nyílt nap az Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Szakfordítóképző Csoportnál

2019. március 20.

Nógrádi Bernát képviseli a Kart az összegyetemi "Prezentációs technikák" versenyen

2019. március 19.
2019. március 08.

Meghívó a SZTE ÁOK Patológiai Intézet és a SZAB Orvostudományi Szakbizottság tudományos ülésére.

2019. február 28.

A Lakitelek Népfőiskola 2019 áprilisában Kína Kollégium néven indít, két éven keresztül, nyolc hétvégi alkalommal zajló szakirányú képzést. A képzés során a fiatal jelentkezők megismerkedhetnek a tradicionális és a modern Kínával, vallási, politikai és társadalmi rendszerével. Jelentkezni március 5-ig lehet.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.