2019. augusztus

2019. augusztus 30.

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

2019. augusztus 30.
2019. augusztus 29.

A kurzusokra történő jelentkezés határideje 2019. szeptember 11. (az első előadás időpontja)

2019. augusztus 29.

Az SZTE ÁOK Sportorvostani Tanszéke OFTEX tanfolyamot szervez

2019. augusztus 21.

Az SZTE Általános Orvostudományi Karának tanévnyitó előadásán vendég előadónk Dr. Molnár Elek, az University Bristol egyetemi tanára. Az előadásra 2019. szeptember 3-án 10 órakor kerül sor az SZTE TIK Kongresszusi termében.

2019. augusztus 01.
2019. július 11.

A NOVOFER Alapítvány, a szakmai-erkölcsi támogatói között tudva az innovációért felelős szervezetek vezetőit, idén is meghirdeti a Gábor Dénes-díj felterjesztési felhívását. A felterjesztés határideje 2019. október 10-e.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.