2015. szeptember

Szegedi kutatók is keresik az európai lakosok 15%-át érintő betegség gyógymódját.

Szeptember derekán az ország több egyetemi városa limfóma klubjának tagjai Budapesten, a Szent István téren demonstráltak. Ezt megelőzően az EMMI-ben előadásokon vettek részt.

Összefoglaló

ERASMUS+ programhoz kapcsolódó kiegészítő támogatásokra vonatkozó felhívások

A SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2015/2016. tanévre tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra hirdet pótpályázatot.

Előadás és szakmai vita a SZAB Székházban

Farkas Eszter az Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet egyetemi docense

Megjelent Fehér György: Utazás Parkinzóniában – egy Parkinson-beteg naplója c. könyve

Izraeli_latogatas_2

Prof. Shaul Yatsiv (Head of Medical Profession Licensing Division) és Dr. Moshe Cohen (CEO Medical Doctor International Academy) 2022. június 15-én folytattak megbeszélést Karunk vezetőivel.

Kovacs_Kalman_kep

Őszinte részvéttel tudatjuk, hogy Dr. Kovács Kálmán, a SZOTE díszdoktora, az MTA külső tagja, Kanadában tevékenykedő orvos, tudós 2022. április 27-én elhunyt Torontóban