2015. március

Lejárt pályázat!

A B.BICE+ nemzetközi együttműködési projektet az Európai Bizottság finanszírozza, azzal a céllal, hogy fokozza a kétoldalú együttműködést és párbeszédet a tudomány, a technológia és az innováció területén.

A Nemzeti Rákellenes Nap alkalmából

Cimkék: daganatkutatás

Karunk professzora a nemzeti ünnepen vehette át az elismerést

Hallgatóink a világ sokszínűségét mutatták be produkcióikkal

A forradalmian új LSM8 mikroszkópcsalád megérkezett Magyarországra!

Közösségformálás és tájékoztatás új munkatársaink számára

Idén is megrendezésre kerül a PhD Tudományos Napok a Semmelweis Egyetemen, a Doktorandusz Önkormányzat közreműködésével

Pályázni lehet orvos és orvostanhallgató kategóriában.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.