2015. február

Jelentkezési határidő: 2015. március 20.

Ismét megrendezik a frankofónia hagyományos ünnepét, Szegeden is gazdag programkínálat várja az érdeklődőket.

A Szent-Györgyi Albert Baráti Kör 2015. március 6-án (pénteken) 16 órakor tartja közgyűlését a Gyermekklinika tantermében.

2015. február 24-én, székházában tartotta éves közgyűlését a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága.

A Szegedi Orvosképzés Fejlesztéséért Alapítvány köszöni a felajánlásokat

ALUMNI találkozóra várjuk a végzett hallgatókat szeptemberben

Számos oktatóteremben hozzáférhető a vezeték nélküli Internet

Cimkék: eduroamszte áok

Különleges, Szent-Györgyi Albert szegedi és amerikai munkásságát áttekintő cikk-gyűjteményt ismerhetünk meg.

Sikeresen szerepeltek az ÁOK hallgatói

A digitális generációk tanulási képességsajátosságai, fejlesztési lehetőségek előadás helyszíne megváltozott

Angol Profex nyelvizsgára felkészítés

Együttműködő partnerünk, az Angers-i Egyetem június 29. és július 10. között rendezi meg nyári egyetemét.

2015. február 10-14. között zajlik az egészségtudományi karok közös TDK Konferenciája. Az előadások és kísérő rendezvények miatt több tantermi óra helyszíne változik.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.