energy-saving-lamp-symbol

Szegedi Tudományegyetem Energia-megtakarítási Program - Intézkedési Terv

Az energiaköltségek emelkedésére tekintettel és az ágazatirányítás elvárásaival összhangban szükségessé vált energiatakarékossági intézkedéseket bevezetni a Szegedi Tudományegyetemen

4/2022. (X.24.) sz. rektori-kancellári együttes körlevél az SZTE Energia-megtakarítási Program Intézkedési Tervről >>>

Cochlear_galeria

Alacsony kockázat, óriási siker. Így jellemezhetők azok a hallásjavító műtétek, amelyekből több mint ezret végeztek már el a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központjában. A süketen született kisgyermekeken segít és az időskori hallásvesztésre is megoldást jelent a Cochlear implantátuma. Gyártócégének képviselői Szegeden egyeztettek a további fejlesztési lehetőségekről a Prof. Dr. Rovó László által vezetett orvoscsoporttal.