Keck-Med-Center-of-USC

Keck School of Medicine csereprogram pályázati felhívás 2022/2023-as tanév Hi: 2022. április 29.

Akkreditált klinikai gyakorlat a Keck School of Medicine of University of Southern California-n, LA (USA)

A pályázat beadási határideje: 2022. április 29.

A Keck School of Medicine of University of Southern California harmadik alkalommal fogad 4 szegedi végzős (jelenleg 5. éves) orvostanhallgatót 1 hónapos szakmai gyakorlatra 2023. január - április között.

A program elérhető bármely magyar és angol nyelvű képzésben résztvevő hallgató számára, aki szeretné a hatodéves gyakorlatok egy részét egy amerikai kórházban eltölteni, melyet itthon is elfogadnak gyakorlatként.

Adatlapok:

Pályázati felhívás 2022/2023 >>>

Jelentkezési lap 2022/2023 >>>

Pontszámítási útmutató magyar >>>

Pontszámítási útmutató angol >>>

A pályázat beadási határideje: 2022. április 29.

További információ: Sasi-Pokriva Eszter, külügyi főelőadó, SZTE SZAOK Dékáni Hivatal, E-mail: sasi-pokriva.eszter@med.u-szeged.hu

Hogy kedvet kapj, olvasd el Molnár Fiona 2022. januári beszámolóját kinti gyakorlatáról!

Izraeli_latogatas_2

Prof. Shaul Yatsiv (Head of Medical Profession Licensing Division) és Dr. Moshe Cohen (CEO Medical Doctor International Academy) 2022. június 15-én folytattak megbeszélést Karunk vezetőivel.

Kovacs_Kalman_kep

Őszinte részvéttel tudatjuk, hogy Dr. Kovács Kálmán, a SZOTE díszdoktora, az MTA külső tagja, Kanadában tevékenykedő orvos, tudós 2022. április 27-én elhunyt Torontóban