EUGLOH_Talks_2022_szeles

EUGLOH Talks 2022_felhívás

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani egy EUGLOH szervezte versenyt, amelyen mind a hallgatók, mind az oktatók, kutatók, mind az adminisztratív munkatársak részt vehetnek.

A verseny témája a fenntartható és környezetbarát kampuszok („My Sustainable Campus”). Ehhez kapcsolódóan kell első körben egy 3-4 perces videót készíteni angol nyelven, melynek leadási határideje 2022. április 17. 23:59. Az utolsó forduló során az öt legjobb pályaművet készítő meghívást kap a Lundi Egyetemre (Svédország), ahol 2022. május 11-én élőben kell előadnia a prezentációját.

Díjak: az I. helyezett egy utat nyer Párizsba, illetve egy jegyet a TEDxSaclay eseményére (2022. június 23.), illetve lehetősége lesz a 2023-as TEDxSaclay előválogatójára is jelentkezni.

További információt találhattok itt.

EUGLOH_Talks_2022

Keller_Aniko_habilitalt_2

A Szegedi Tudományegyetemen a 2022/2023-as tanév őszi félévének végén 10 habilitált és 112 PhD doktori címet szerzett hallgatót avattak. Az orvos- és gyógyszertudományok területén 6 habilitált doktor címet ítéltek oda és 26 doktori fokozatot adományoztak. Gratulálunk!