Doktoravatas_2022

Doktori oklevélátadó ünnepség az SZTE-n

A SZTE 2021/2022-es tanév tavaszi félévének végén Karunkról 8 habilitált és 36 PhD doktori címet szerzett hallgatót köszöntöttek az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Gratulálunk!

A SZAOK doktori iskoláiban habilitáltak:

Dr. Álmos Péter SZTE SZAOK Pszichiátriai Klinika

Dr. Andó Bálint SZTE SZAOK Pszichiátriai Klinika

Dr. Csonka Ákos SZTE SZAOK Traumatológiai Klinika

Dr. Dudás Bertalan USA

Dr. Fráter Márk FOK Konzerváló és Esztétikai Fogászati Tanszék

Dr. Horváth Viktor SE Belgyógyászati és Onkológiai Klinika

Dr. Németh István SZTE SZAOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika

Dr. Rencz Fanni Budapesti Corvinus Egyetem, Egészségügyi Közgazdaságtan Tanszék

Karunkon PhD tudományos fokozatot szereztek:

Dr. Apjok-Sója Andrea Mónika, Dr.Freiwan Marah Muwaffaq Ibrahim, Dr. Argha Mitra, Dr. Mari Judit, Dr. Bogdan Florea, Dr. Nagy Eszter, Dr. Bozóki-Nové Márta, Dr. Pászti Bence József, Dr. Degovics Döníz Marianna, Dr. Pintér Dávid Attila, Dr. Eitan Mijiritsky, Dr. Sápi Mariann, Mihalekné Dr. Fűr Gabriella, Dr. Sass Tamás Miklós, Dr. Javzan Badarch, Dr. Sudheer Babu Sangeetham, Dr. Kelemen Evelyn, Dr. Szabó Kitti, Dr. Klinovszky Andrea, Dr. Szabó Zsolt, Dr. Kocsis Krisztián, Dr. Szabó-Halász Adrienn, Dr. Kókai Dávid, Dr. Szerémy Péter Gábor, Dr. Koncz Balázs, Dr. Szilágyi Judit, Dr. Kovács Mónika Gabriella, Dr. Szlovák Jozefina, Dr. Lantos Tamás, Dr. Szpisjak László, Dr. Lerner Henriette, Dr. T. Szabó Veronika, Szabó Gáborné Dr.Madácsy Tamara, Dr. Tóth Noémi, Dr. Magony Sándor, Dr. Zaid Isam Issa Al-Luhaibi.

Az ünnepségen készült fotókat ide kattintva tekinthetik meg >>>

Izraeli_latogatas_2

Prof. Shaul Yatsiv (Head of Medical Profession Licensing Division) és Dr. Moshe Cohen (CEO Medical Doctor International Academy) 2022. június 15-én folytattak megbeszélést Karunk vezetőivel.

Kovacs_Kalman_kep

Őszinte részvéttel tudatjuk, hogy Dr. Kovács Kálmán, a SZOTE díszdoktora, az MTA külső tagja, Kanadában tevékenykedő orvos, tudós 2022. április 27-én elhunyt Torontóban