Vecsei_Miskolczi_emlekerem

Miskolczi Dezső emlékérem

Prof. Dr. Vécsei László akadémikus, a Neurológiai Klinika korábbi igazgatója 2022. június 17-én a Magyar Neurológiai Társaság 38. Kongresszusán a szegedi Neurológiai Klinika Miskolczi Dezső emlékérmét kapta! Gratulálunk!

Prof. Dr. Vécsei László akadémikus, a Neurológiai Klinika korábbi igazgatója 2022. június 17-én a Magyar Neurológiai Társaság 38. Kongresszusán a szegedi Neurológiai Klinika Miskolczi Dezső emlékérmét kapta, majd ezt követően A "Neurodegeneráció a neurológiai betegségek egyik alapkérdése: a neuroprotekció lehetőségei" címmel tartott emlékelőadást.

bolyai

A Magyar Tudományos Akadémia által 1997-ben alapított ösztöndíj célja a kiemelkedő kutatás-fejlesztési teljesítmény ösztönzése és elismerése a fiatal kutatók körében, valamint az MTA doktora cím elérésére való felkészülés elősegítése.