Profex

2022 áprilisában újra PROFEX egészségügyi szaknyelvi vizsga

Az SZTE SZAOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében az akkreditált PROFEX egészségügyi szaknyelvi nyelvvizsgák (angol, német) a következő időpontban kerülnek megrendezésre:

2022. április 2. (írásbeli és beszédértés vizsga)

2021. április 5. (szóbeli vizsga)

Jelentkezési határidő: 2022. március 2.

Jelentkezés: Dallmann Petra vizsgairoda koordinátornál SZTE, SZAOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport, 6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 35.

e-mail cím: dallmann.petra@med.u-szeged.hu Tel.: +36-62-342498

További információ ide kattintva >>> elérhető. Részletes információ az ingyenes nyelvvizsga lehetőségről is ezen a honlapon található.

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.