Prof._Dr._Nemeth_Gabor

A Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést kapott Dr. Németh Gábor professzor

A Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést kapott Dr. Németh Gábor szülész-nőgyógyász professzor, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar általános-, szak- és továbbképzési dékánhelyettese, a Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika intézetvezető egyetemi tanára a család- és nővédelem területén, különösen a demográfiai helyzet javítása érdekében elhivatottan végzett munkája, valamint sokrétű szakmai közéleti tevékenysége elismeréseként.

Gratulálunk!

bolyai

A Magyar Tudományos Akadémia által 1997-ben alapított ösztöndíj célja a kiemelkedő kutatás-fejlesztési teljesítmény ösztönzése és elismerése a fiatal kutatók körében, valamint az MTA doktora cím elérésére való felkészülés elősegítése.