Prof._Dr._Nemeth_Gabor

A Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést kapott Dr. Németh Gábor professzor

A Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést kapott Dr. Németh Gábor szülész-nőgyógyász professzor, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar általános-, szak- és továbbképzési dékánhelyettese, a Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika intézetvezető egyetemi tanára a család- és nővédelem területén, különösen a demográfiai helyzet javítása érdekében elhivatottan végzett munkája, valamint sokrétű szakmai közéleti tevékenysége elismeréseként.

Gratulálunk!

DSC_0386_keskeny

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar 2022. november 16-18. között rendezte meg a helyi TDK Konferenciát.

DSC_0152

Minden idők legnépszerűbb, legsikeresebb TDK Estjét szervezték meg 2022. november 16-án este a Szent-Györgyi Oktatási Központban